Warning: include(/home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/custom-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 68

Warning: include(): Failed opening '/home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/custom-functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 68
Diş Beyazlatma
Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa / Diğer Tedaviler / Diş Beyazlatma
diş beyazlatma
diş beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Hepimiz doğal olarak ucuz hızlı beyazlatma yaptırmak mı istiyorsunuz, evet bu mümkün. Peki bunlar nasıl parlar ve bunun için neler yapabilirsiniz? Dişleri gerçek anlamda inci gibi yapmak için öncelikli olarak yapmanız gereken doğal yollara başvurmanız. Yani diş beyazlatıcı ürünleri kullanabilirsiniz bu bağlamda. Bu ürünlerin en bilineni ise karbonattır. Karbonat mine tabakasının inci gibi olması için kullanacağınız en doğru üründür. Bu karbonatı kullandığınız takdirde ağzınızın nur gibi olmasına yardımcı olursunuz ve bunun yanında karbonat ağız içindeki bakterileri de öldürerek temizlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ağızda oluşan plakları temizler ve parlak bir görünüme kavuşturur. Diş beyazlatmak için de sadece karbonat kullanılmaz bunun yanında başka doğal yollar kullanarak da yemek takımının ağarmasını sağlamanız mümkün. Diğer bir yol ise sofra tuzu kullanmaktır. Sofra tuzu aslında karbonat kadar etkili değildir ama yine de sofra tuzu kullanıldığını bilmelisiniz. Sofra tuzu da ağız içinde barınan mikropları öldürür. Ayrıca sofra tuzu anti bakteriyel özelliği gösterir. Tabi bu özelliği sofra tuzunun her bakteriyi öldürdüğü anlamını içermeyecektir. Ama yine de sofra tuzu kullanmanız doğal temizleme ve diş beyazlatma fiyatları konusunda size yardımcı olacak. Bahsettiğimiz bu iki doğal olan gliserin maddesini de ekleyebiliriz. Bunun da çok fazla bilinmese de anti bakteriyel özelliği bulunmakta. Yani bakteri dolu bir bölgenin içine gliserin damlatılması halinde o bakterilerin tüm faaliyetlerinin durduğu gözlenmiştir. Yani buna göre dişlerinizin temizliği için gliserin kullanabilirsiniz. Bu da doğal görünmesi için özel yöntemleri arasında yer almaktadır.

Diş beyazlatma yöntemleri için kullanacağınız ürünler bu şekilde olmak üzere aşamalarının neler olduğu hakkında biraz bilgi verelim. Çenemizin üstündeki parçalar, gün boyu evde olsun, işte olsun, okulda çocuk diş doktoru olsun çoğu gıda maddesiyle karşı karşıya kalır. Bu da renginin giderici ya da rengini sarartıcı etki yaratır. Bu tedaviyi için doğru yolu bilmiyorsanız, kendimize zarar verebilirsiniz. Eğer bu gibi işlere ihtiyacınız varsa bunu bir hekim yardımı ile halledebilmeniz daha uygun olacaktır. Hekim yardımı ile aklaşan dişler hiç bir zarara uğramaz ve aynı şekilde bu uygulamadan zarar görmez. Yalnız uygulama sırasında yani kemirgen organımızı beyazlatırken et kısmında hassasiyet hissedebilirsiniz. Tabi bunun kalıcı bir sorun olduğunu düşünmeyin. Diş beyazlatma işleminiz bittikten bir süre sonra bu hassasiyet kendiliğinden yok olacaktır.

Dişlerinizin beyaz görünüme kavuşmasını istiyorsanız buna engel olan bazı durumları bilmeniz gerekiyor. Ağartma uygulaması hamile bayanlarda yapılmıyor ve bunun yanında ufak çocuklar için de bleaching uygulamasının doğru olmadığı belirtiliyor. Bu iki durum haricindeyseniz ağız yapınızın beyaz bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Örnekler de bizim için spesiyal yöntemlerini siz de evde doğal olarak deneyebilirsiniz. Fakat bu durum işe yaramıyorsa bir hekimden yardım almaya özen gösterin. İnat edipte yardım almayı istemiyorsanız o zaman yapacak bir şey kalmıyor demektir. Kararmış dişlerinizle sizi baş başa bırakacağız.

“Diş Beyazlatma” için bir cevap

  1. Celal kaya dedi ki:

    Merhaba , 

    Dişlerimi beyazlatmak istiyorum , fiyat almak mümkünmü???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir