Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa / Lamine Diş / Lamina Diş Fiyatları
lamina diş fiyatları
lamina diş fiyatları

Lamina Diş Fiyatları

Lamine Diş Fiyatları

İddialı gülüşlere sahip olmak kim istemez ki? Doğal ve inci beyazlığında gülüşlere sahip olmak zor değil, lamina kaplama işlemlerinden sonra istediğiniz temiz dişlere sahip olabilirsiniz. Yaprak kaplama yaptırmak istiyorsunuz ve bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Lamine diş fiyatları ne kadardan başlıyor ve size nasıl bir teknik ile bu tedavi uygulanıyor, bunlardan bahsedelim. Tırnak diş kaplamanız için bu tedavi yöntemleri tabi ki aynı olmamakla birlikte, pahası da kullanılan farklı işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Mesela, Porselen yaprak kaplama işlemi için farklı teknikler kullanılmakta, bu da tabi istenilen rakamlar değişkenliğini etkileyen unsurlar arasında. Bir diğer maliyetleri etkileyen faktörler ise diş sayısına bağlı değişkenler, tedavi bölgesinin farklı çaplara sahip olması yine diş lamina kaplaması için türleri farklı olan kaplamaların kullanılması, tedavinin uzun ya da kısa sürmesi ve dişlerinizin üzerinde uygulanan işlemlere bağlı olarak değişkenlik gösteren uygulamalar ederi değişkenliğine etkilidir. Bu tedavi yönteminde ki ücretler ise sınıf sınıf da farklılık göstermekte bu da direkt olarak porselen yaprak kaplama için kullanılan kaliteli tekniklere göre değişiyor. Lamine diş fiyatları farklı porselen kullanımına bağlı olarak da değişebiliyor. Porselenin direkt olarak kullanılması ile yapılan kaplama işlemleri için diş yüzeyinde fazla miktarda mekanik olarak yapılması gereken işlemler bulunmakta. Yani diş için ölçü alma daha sonra ona uygun yapıştırma uygulanması gibi işlemlerden oluşur.

Porselen yaprak kaplamadan oluşan ve dişlerinizin doğal görüntü kazanmasını sağlayan lamina diş fiyatları bahsettiğimiz gibi işlemlerin çeşitliliğine göre değişir. İşlemler de uzman hekimler tarafından uygulanacağı için yine istenen para konusunda hekimlerin kalitesi de rol oynamaktadır. Bir sınıflandırma yaparak diş kaplama fiyatlarını görelim. Birinci sınıf olarak adlandırılan tırnak gibi olan kaplama ücreti için belirlenen ortalama rakam 450 TL, ikinci sınıf kaplama için 375 TL, üçüncü sınıf kaplama için 350 TL ve dördüncü sınıf kaplama için ise 300 TL olarak belirtilen rakamlar mevcut. Dediğimiz gibi malzemesinin kalitesi ve onu uygulayacak olan hekimin kalitesi de fiyat üzerinde değişikliğe neden olmakta. Lamine diş kaplama tedavisi için farklılık gösteren bu rakamlardan size en uygun olanını seçmek tabi yine size kalmış.

Karşılıklı ilişki ve karşılıklı konuşmalarda diş sorununuz varsa bunları aşmak artık zor değil. Beyaz ve doğal inci görünümlü dişlere sahip olmak istiyorsanız, lamina kaplama yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Güzel gülümsemek sizin de hakkınız. Yine bir diğer taraftan yaprak diş kaplamanın size biraz maliyetli olacağını düşünüyorsanız bu konuda bütçenizi biraz açabilirsiniz. Güzel dişlere sahip olmak dişlerinizin sağlığını korumak için lamina kaplama fiyatlarında esnek davranabilirsiniz. Porselen tırnak gibi olan yaprak diş kaplama sonrasında temiz dişlere artık sahipsiniz ve bu da sizin öz güveninizi artıracak ve hayatınızda daha rahat bir gülümsemeye sahip olacaksınız.

3 yorum

  1. zehra görgülü

    Arkadaşlar 2 ay oldu lamine diş yaptıralı. Çok memnunum toplam 8 dişime lamine kaplama yaptırdım. Bir kaç dişim için seramik kaplama yapıldı. Lamine diş kaplamaya müsait olmadığı için. Herşeyi yiyebiliyorum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Dişlerimde aşırı aşınma vardı doğru düzgün gülemiyordum şimdi ise çok memnunum. aslında4 sene önce yaptıracaktım ama o zamanlarda lamine diş fiyatları çok pahalıydı o yüzden nasip böylemiş. lamine diş yaptırmak isteyenlere hem tavsiye ediyorum hemde bu klinik önerimdir. iyi akşamlar dilerim.

  2. Tanesini ne kadara yaptırdınız yazarmısınız lütfen.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*