Warning: include(/home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/custom-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 68

Warning: include(): Failed opening '/home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/custom-functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 68
Şeffaf Diş Teli
Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa / Diş Teli / Şeffaf Diş Teli
indir

Şeffaf Diş Teli

Şeffaf Diş Teli ile Cesurca Gülümseyin

Belki de en çok korkulan tedavi yöntemidir diş telleri. Bu tedavi yöntemi, teller takılırken verdikleri acıdan fazla, tellerin oluşturdukları görüntüler korkutucu kılar. Şekil bozuklukları için takılan diş telleri dudak altında uzun süre kalarak, görüntü bozuklukluğuna sebebiyet verirler. Aslında mine tabakasının üzerinde yer alan, görüntü bozukluklarının önüne geçilmesi için uygulanan bu yöntem de kaldığı sürede daha beter görüntü bozukluğuna sebebiyet vermektedir.

Birçok kişinin korktuğu braketlerin ortaya çıkardığı görüntünün önüne, şeffaf diş teli ile geçmek mümkün. Şayet şeffaf telleri kullanırsanız, orjinal rengine bürünüp, dışarıdan görünmesine engel olmaktadır. Birçok bireyin diş teli takdırmak için çekinge göstermesinin sebebi olan, kötü görüntülerin de bu şekilde önüne geçilmekte. Şöyle bir düşünün yüzünüze estetik görünüş kazandırması için yada çene oturmalarını tamamlaması için takdırdığınız renkli braketler bir yıldan uzun süre, kötü görüntüsü ile dişlerinizde estetiksel bozukluğa yol açtığını. Elbette, yapılan ortodonti uygulaması çene kemiğinde estetiksel bozukluğa yol açmaz, ancak, kaldıkları süre içerisinde, kötü görüntüye sebebiyet vererek, dışarıdan estetiksel bir bozukluk gibi görünülmesine sebep olabilir. Bu yüzden özellikle beyaz rengi alan bu braket sistemini önermekteyiz.

Şeffaf diş teli özellikle ergenlik çağıda bulunan çocuklarınız için gereklidir. Genelde genetik çene bozuklukları ile bu yaşlarda başa çıkılmaya başlanan ağız – çene problemlerinde çocuklara uygulanan ortodonti tedavisinde, genç bireylerimizin çoğu arkadaşlarının kendilerine bu konuda neler söyleyeceğinden ve onunla dalga geçmesinden çekinmekte ve braket takımına ağzınızda yapısal bozukluk bulunsa dahi yanaşmamaktadır. Böyle durumlarda çocuklarınıza, işlemin uygulamasının sanıldığı kadar zor olmadığı, ve diş renginde olan bu tellerin varlığından bahsetmelisiniz. Böylece çocuklarınız, braketlere karşı olan sıkı dirençlerini kırmış olacaksınız.

Diş telinde, estetik her şeyden önce gelir. Şöyle bir düşünün insan ömrü ortalama yıl olduğu günümüzde, 20 yıl çocukluk ve 10 yıl yaşlılık dönemini çıkardığımızda, geriye 35 yıl kalıyor. Bir diş telinin insan ağzını 2 yıl kapladığını var sayarsak, görüntü bozukluğunu gidermesi için taktığınız tellerin 35 yıllık bu hayat çizelgenizde 2 yıl kötü görüntüye sebebiyet vermesi sizce de biraz kendinize yada teli takdırdığınız çocuğunuza haksızlık değil mi? Böyle düşünüyorsanız, nereye takarsanız oranın rengini alan bu şeffaf diş teli fiyatları hakkındaki tedavi yöntemini siz de tercih etmelisiniz.

Bukalemun gibi her şeyin rengini alan bu estetik maddeleri kullanan bireylere özellikle tavsiyemiz, bu diş telleri sararmaya çok meyillidir. Bu sebepten ötürü, eğer sizde diş rengini alan bu braketleri kullanıyorsanız, sigaradan, kahveden,koladan ve çaydan uzak durmalısınız. Metal taktırmayıp, kötü görünüşten kaçayım derken, bu telleri sarartıp, çok daha kötü bir görünüşe sebebiyet verebilirsiniz. Bu yönleri ile özellikle bu şeffaf apareyleri kullanan yada kullandırtan bireyleri uyarıyoruz. Şeffaf nitelikte olan bu diş telleri sararmaya çok meyillidir. Gülüşlerinizin hiç solmaması dileğiyle. Şeffaf olan tel tedavileri yazısını okudunuz.

“Şeffaf Diş Teli” için bir cevap

  1. adem dedi ki:

    merhaba şeffaf diş teli tedavisi ücreti ortalama ne kadar bu konudabana yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir