Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa / İmplant / Sgk implant
sgk implant
sgk implant

Sgk implant

Sgk İmplant Diş

Ağız sağlığınız için düşündüğünüz tedavi yöntemlerinin en güvenilir olanı olan sgk vidalı diş tedavisi günümüzde git gide çoğalan kullanım alanı ile sağlığınız için en iyi markaları sizlere sunuyor. Bu markaların fiyatları da haliyle farklı. En iyi teknoloji ile sağlığınıza sunulan ve en iyi AR-GE çalışmaları ile üretilmiş olan bu markaların ürünleri diğer ürünlere kıyasla daha pahalıdır. Bu ürünleri seçmeniz sağlık sorunları yaşamamanız için daha güvenilir olacaktır. Tabi bunun yanında sizin kendi sağlık sorunlarınız varsa yine bu konu hakkında hekiminizle görüşmelisiniz. Böylece sgk çakma diş için ağız yapınızın ve sağlığınızın uygun olup olmaması konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İmplant tedavisi bilindiği gibi fazla maliyeti olan bir yöntem olmakla birlikte ağız sağlığınızı tam anlamıyla yerine getirme konusunda da güven vaad etmekte. Yerleştirilecek yapay olan diş kökleri ile kendi kaslarınız gibi sert gıdaları rahatça tüketebiliyorsunuz. Peki bu tedavi için ne kadar ödeyeceksiniz ve en merak edilen soru olan bu tedavi için ssk size hangi miktarda katkıda bulunacak ya da SGK implant tedavisinde size yardımcı olacak mı ?

Vida diş pahalı olmasının nedeni çok önemli işlemlerden geçip özel olarak ağız yapınızla uyuşması gereken çene kemiği köklerinden oluştuğu için dikkatli çalışma gerektirmesidir. Yani bu tedavi, özel bir bakımla yerine getirilmesi gereken bir yöntemle işler. Bununla ilgili de SGK implant diş yapımını ender durumlar dışında kesinlikle karşılamaz. Uzman doktor uygulamasını çok özel durumlarda karşılar. Peki sgk hangi durumlarda karşılıyor ?

Kişilerin çok özel ve önemli durumlarla karşı karşıya kalması halinde bu tedaviyi karşılıyor. Ağır dudak yaralanmaları, damak yarılmaları, doğumsal sorunlara bağlı rahatsızlıklardan doğan şikayetler, her hangi bir önemli ağız hastalıkları olduğu taktirde, çene problemleri olan kişilerde ve bunun gibi ciddi sorunlarla uğraşan kişiler için sgk implant fiyatları listesindeki özel tedavisini karşılayacaktır. Bu tür özel durumlar için devlet tedavi masraflarında yardımcı oluyor. Ancak ağız sağlığınız için implant yaptırmak isterseniz de bu tedavinin masraflarını siz karşılayacaksınız. Böyle bir tedavi için ise ne kadar ödeyeceğinizi merak ediyorsanız hemen söyleyelim: İmplant tedaviniz için yani tek dişten oluşan tedaviniz için 1.000 TL’den başlayan fiyatları ve 2.000’e kadar çıkabilen maliyeti düşünebilirsiniz. Yani tek bir ürün için ödeyeceğiniz ortalama miktar bu şekildedir.

Çoğu insan artık diğer protezlere oranla işlemleri tercih etmeye başladı. Çünkü bu tedavi yöntemi sizin ağız yapınıza uygun olarak ve ağıziçinden başlayan uygulama ile tıpkı kendi malınız gibi işlem görmenize yardımcı oluyor. İmplant tedavisinden sonra sağlıklı bir ağıza kavuşun, yapılan vidalar tıpkı sizin dişleriniz gibi görünsün. Bu tedavi ile zorlandığınız çoğu yiyeceği rahatlıkla yiyebilmeniz artık mümkün olacak. Kök ekimi ile sağlıkla gülümseyin. Sağlam bir implant yaptırmak için kesinlikle özel kliniklerden randevu almanız gereklidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*