Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa / Porselen Diş / Ucuz Porselen Diş
ucuz porselen diş
ucuz porselen diş

Ucuz Porselen Diş

Ucuz Porselen Diş

Bakımlı ve temiz görünümlü dişler için bir yöntem var mı derseniz, elbette bu mümkün. Peki ya nasıl ? Porselen kaplama yaparak istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Bu da iddialı gülüşleri beraberinde getirecektir. Görsel olarak çok önemli olan dişlerimiz için biraz elinizi bütçenize atarak hayatınızda büyük bir değişiklik yapabilirsiniz. Güzel görünüşün yanında yüz yapımızın işlevsel açıdan da hayatımızda önemli bir yeri vardır. Sindirim sistemimiz için gerekli olan ilk işlemleri ağız yolu ile dişlerimiz yapar. Bu da sağlam yapıda ve temiz olmasını gerektirir. Bazı durumlarda ağız sağlığımız tehlikeye girebilir. Yani ağız yaralanmaları olarak ifade edeceğimiz diş zararlarından bahsediyoruz. Bunar örnek olarak da ağız içindeki organlarımızın çürümesi, her hangi bir darbe sonucu dişlerimizin kırılması ve bütünlüğünün bozulması ya da en basit örnekle etlerin çekilmesi sonucunda kaybedilen ağız ögelerinin yokluğunun yarattığı sıkıntılardan bahsedebiliriz. Bu tür ağız sağlığının tehlikeye girmesi gibi durumlarda uygulanması gereken tek işlem protez implant tedavileridir. En çok bu yöntemin kullanılması diş bütünlüğünün geri kazanılması ve doğal görünümün yerine gelmesini sağlıyor.

Porselen kaplama fiyatlarını merak ediyorsanız ve ucuz porselen kaplama fiyatlarının ne kadardan başladığını ve neye göre değiştiği hakkında size biraz bilgi verelim. Ucuz porselen diş kaplamaları uygulanan bölgenin alanına boyutuna göre, kullanılan malzemeye göre ve bunu uygulayan hekimlerin farklı tecrübelerine göre değişiklik göstermekte. Ucuz porselen diş fiyatları olarak adlandıracak olursak porselen kaplamaları kullanılan karışımın farklılığına göre fiyat çeşitliliği gösterir diye bahsetmiştik. Bu konuyu biraz daha açacak olursak, zirkonyum maddesi de katılarak hazırlanan bir porselen kaplama karışımı için belirlenen fiyat biraz daha fark gösterecektir. Örneğin normal bir porselen kaplama fiyatı 125 TL iken, içine estetik karıştırılmış bir porselen kaplama için ödeyeceğiniz miktar 150 TL civarında olacaktır. Dişlerinizin estetik açısını yeniden yerine getirmek ve sağlığı için uygun tedavi yöntemini bulmak için uzman hekiminize görüşün. Uzman hekim diyoruz çünkü bu konuda çok fazla bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından yaptıracağınız porselen kaplamalarınız size hem zaman kaybı hem de boşuna tedavi masrafı olarak geri dönecektir.

Ağız sağlığınız için bütünlüğü bozulmuş dişlerinizin tedavisini gecikmeden yaptırın. Bu konuda size üstün kalitede hizmet sunabilecek olan güvenilir bir hekimi tercih edin. Böylece tedavi süreciniz ve biraz maliyetli olan bu işlem için harcadığınız miktar size vücut sağlığınız olarak geri dönsün. Aksi halde sonuçlarına katlanmak size zarar verecektir. Ağız sağlığı için dişlerinize iyi bakın. Unutmayın ağzımız ve sindirim sistemimizin en başta görev alan kısımlarıdır. Ağız – çene bütünlüğü için porselen diş kaplama tedavisini uygulayabilir, böylece daha sağlıklı ve rahat bir şekilde gülümseyebilirsiniz. İlk görüşü önemseyen kişiler için diş bütünlüğü ve temizliği özgüven sağlayacaktır.

Bir yorum

  1. iyi günler porselen diş tane fiyatı nekadar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*