Warning: include(/home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/custom-functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 68

Warning: include(): Failed opening '/home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/custom-functions.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/estetikd/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 68
Zirkonyum Fiyatları
Zirkonyum Diş - implant diş
Anasayfa / Zirkonyum Diş / Zirkonyum Fiyatları
zirkonyum fiyatları
zirkonyum fiyatları

Zirkonyum Fiyatları

Zirkonyum Fiyatları Listesi

Diş sağlığınız için zirkonyum uygulamasından bahsedeceğiz. Öncelikle bu işlemin yapılmasının avantajı, diş bütünlüğünün tedavisi için genellikle kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmakta. Zirkonyum fiyatları da bazı durumlara göre çeşitlilik gösteriyor. Örneğin, kaplamalarda dişinize uygun olan zirkon çeşidinin farklı olması, kaplama için uygulanacak bölgenin büyüklüğü yada küçüklüğü gibi etkenler kaplama rakamlarında etkili olmakta. Ayrıca beyaz maddenin uygulamasında hekimin istediği ücretler de yerine göre farklılık göstermekte. Zirkonyum kaplama fiyatları farklı olsa da diş yapısına sağladığı uyum ve görünüm açısından dişe daha yakın olması sebebi ile tercih edilme nedenlerini arttırıyor. Aynı zamanda diş kaplama yöntemi için kullanılan bu maddenin insanlar için bir yan etki ultimatom bulunmaması da tercih nedenlerini gösteriyor. Peki zirkonyum diş fiyatları nedir, bir bakalım.

Çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Örneğin Alman malı çok kaliteli bir maddedir ve dayanıklılığı da oldukça fazladır bu nedenle tercih edilmesi de haliyle fazladır. Bunların yanında çok sert olan bu maddenin maliyetlerini etkileyen diğer bir neden ise laboratuvar ortamında özenle hazırlanan bir madde olmasıdır. Bu da laboratuvar desteğinin fiyatı etkilediğini gösteriyor. Tabi uygulama sonrasında estetik olarak mükemmel bir görünüme kavuşmak bu parayı gözden çıkarmaya yetiyor. Günümüzde en çok tercih edilen kaplama yöntemi olduğundan bahsettik. Bu da talebin git gide artması ve bunun karşılığında faturanın azalmasını da beraberinde getirmiştir. Estetik olması sebebiyle uygulaması için genel bir rakam belirtecek olursak 350 TL ile 450 TL arasında tek bir diş için uygulandığı belirtilmektedir. Bu ücret tek diş için biraz fazla gelse de emin olun dişlerinizin estetik görüntüsü karşısında ödediğiniz miktara acımayacaksınız. Estetik görünümlü dişleriniz ile iddialı gülüşlere sahip olacaksınız. Üstelik bu işlemler çok önemli ve özel cerrahi işlemler de gerektirmiyor. Yalnız rakamların farklılığı için güvenilir bir diş hekimine başvurmalısınız. Çünkü zirkonyum kaplama yapacaksanız farklı fiyat türlerinin bulunduğunu da unutmayın.

Zirkonyum kaplamanın en çok tercih edilen yöntem olduğundan bahsetmiştik. Bu yöntemin tercih edilmesi, materyalin dayanıklı bir madde olması ve insan sağlığını hiç bir şekilde tehdit etmemesi etken. Örneğin, gün içinde kahve, çay ve bunun gibi benzeri içecekler tüketmekteyiz bu da dişlerimizin renginin bozulması yani sararması demek. Bu konuda yine güvenilirliliği almış durumda. Çünkü kaliteli yapısı ile zirkonyum protezleriniz hiç bir şekilde yediğiniz ya da içtiğini bir gıda ile zarar görmeyecek ve rengini ilk gün ki gibi koruyacaktır. Diş sağlığınız için tercih ettiğiniz diş kaplama ile dişleriniz bembeyaz ve doğal görünsün. Günlük hayatta öz güven ile gülümsemek ve iş hayatında doğal görünümlü dişlere sahip olmak istiyorsanız, zirkonyum kaplama ile bu mümkün. Dişleriniz parlak ve inci güzelliğinde olsun, onlara iyi bakın. Diş sağlığınızı önemseyin. Yazın sıcak havalarda içtiğimiz buzu sular, buz gibi soğutup yediğimiz kavun, karpuzlar ya da yazın vazgeçilmez bir tadı olan dondurmalar. işte bunların hepsi dişlerimiz için bir tehdit unsurudur. Bunlar çok soğuk olduğu için bu gıdaları tüketirken dikkatli davranmazsak dişlerinizin sızlamasına sebep olmuş oluruz. Bu tür gıdalardan sırf dişlerinin sızlamasını istemediği için uzak duran insanlar biliyorum. Çünkü bu durum gerçekten çok sevimsiz bir durum. Dişlerimizin böyle sızlamaması için onları güçlendirmeli ve takviye besinler ile sağlığına geri kavuşturmalıyız. Çünkü dişlerimiz bizim en kıymetli incilerimiz. Dişlerimizin hassas olduğundan da bahsettik. Her zaman zirkonyum fiyatları ucuz olduğu müddet bile olsa dikkatli olmalıyız.

“Zirkonyum Fiyatları” için bir cevap

  1. İsmail Ali Özyurt dedi ki:

    Hayırlı çalışmalar, bende dişlerime özellikle ön kısımdaki dişlere zirkonyum yaptırmayı düşünüyorum. Fakat ön dişimin 1 tanesi kırıldı ama hangisi olduğunu yani isim olarak bilmiyorum. Bana toplam 6 tane zirkonyum fiyatı verirmisiniz. Bu yapacağınız kaplama estetik olurmu acaba birde ne kadar zamanda yaparsınız? Cevabı bana mail atarsanız en kısa zamanda randevu alacağım. Tüm çalışanlarınıza selamlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir